Inżynier UR / Automatyk, Szczecinek - oferta pracy - GoldenLine.plAntal - Inżynier UR / Automatyk

Oferta archiwalna

hr consulting

Inżynier UR / Automatyk

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Stanowisko

ZADANIA:

  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn
  • zapobiegawcze prace konserwacyjne i naprawcze
  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, diagnostyka i usuwanie awarii
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • tworzenie raportów dla Kierownika Zmiany

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej
  • uprawnienia SEP do 1KV
  • weryfikacja i prowadzenie dokumentacji technicznej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
  • dobra organizacja czasu pracy

Co oferujemy

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach, ugruntowanej pozycji na rynku
  • realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie
  • kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych