Tapicer, Kaiserslautern - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Tapicer <br/><span id="uwagiDoStanowiska">praca przy produkcji ekskluzywnych łóżek</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Tapicer
praca przy produkcji ekskluzywnych łóżek

Miejsce pracy: Kaiserslautern

Numer ref.: 16C-PU-DE

Obowiązki:

  • Prace tapicerskie przy produkcji ekskluzywnych łóżek
  • Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych
  • Dobór materiałów
  • Inne - charakterystyczne dla stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako tapicer lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
  • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, pracodawca dodatkowo opłaca składki ubezpieczenia bezpośredniego
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz diety
  • Gratyfikacja bożonarodzeniowa
  • Zakwaterowanie darmowe zorganizowane przez pracodawcę
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.