Architekt systemów, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plCapegemini - Architekt systemów

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Architekt systemów

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: GP/14/Pzn

Opis stanowiska:

Jako Architekt Systemów będziesz odpowiadać za projektowanie i nadzór nad implementacją i wdrożeniem architektury nowych systemów informatycznych, jak również za opiekę i rozwój istniejących systemów. Będziesz brać udział w projektach związanych z integracją systemów, systemami dedykowanymi oraz systemami otwartymi.

Do Twoich głównych obowiązków jako Architekta Systemów należeć będzie projektowanie architektury, podział na zadania i ich delegacja, implementacja, przeglądy kodów i projektów, testowanie oraz nadzór nad wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przy ścisłej współpracy z klientem. W przypadku istniejących systemów bardzo istotna będzie praca związana z optymalizacją oraz poprawą wydajności działających systemów informatycznych.

Profil idealnego kandydata:

  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu nowoczesnych języków programowania, takich jak: Java lub C#;
  • umiejętność projektowania architektury dużych systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.