Help: Opiekunka do Pana koło Berlina., - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Help: Opiekunka do Pana koło Berlina.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Help: Opiekunka do Pana koło Berlina.

Region: Cała Polska

Miejscowość: 15366 Neunhagen  / koło Berlina , 30km od Berlina

START: 15.02.17

Podopieczny , mężczyzna , 79 lat , 80 kg , 183 cm

Dolegliwości:

- II stopień niepełnosprawności

- Paraplegia ( porusza się tylko za pomocą wózka inwalidzkiego )

- materac przeciwodleżynowy

- łózko specjalistyczne

 - cewnik

- podnośnik

- krzesło toaletowe

Dodatkowe Informacje : Zona podopiecznego jest lekarzem , nie jest łatwa do zrozumienia i nieraz wie wszystko lepiej  ale opiekunka lub pielęgniarka z długim doświadczeniem jest mile widziana . 4 x razy dziennie podopieczny odwiedzany jest przez pomoc medyczna . (UROLOG ) Podopieczny jest miły , serdeczny i pomaga jak tylko może.  Opiekunka nie musi zajmować się żona.

Obowiązki :

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pomoc w poruszaniu

- pomoc w regularnym pobieraniu pokarmu i płynów

- codzienna pomoc w zmianie odzieży

- pranie , prasowanie

- pomoc w transferze

- cewnik ( opróżnianie woreczka)

- utrzymanie porządku w domu

- spacery

- wstawanie w nocy 1x raz ( przełożenie podopiecznego )

- dotrzymanie towarzystwa

- mycie okien

 Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi).
  • opiekunka niepaląca

Oferujemy:

- własny pokój

- Internet

- TV

-opiekę koordynatora

-pokrycie kosztów podróży

-opłacone stawki ZUS

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.