Doradca Klienta Orange, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Doradca Klienta Orange

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Doradca Klienta Orange

woj. lubelskie > Lublin

Wymagania:

  • Wymagamy chęci do pracy :)

Obowiązki:

  • Na infolinii Orange najważniejsza jest niepowtarzalna atmosfera. Jesteśmy zgranym zespołem, który świetnie się rozumie i wspiera każdego dnia. Dlatego na stanowisko Doradcy szukamy przede wszystkim osób otwartych na innych, ciekawych świata i zaangażowanych w codzienne obowiązki. Dołącz do zgranej paczki!

Oferujemy:

  •  Co oferujemy?
  • Dzień Otwarty. Przyjdź, zobacz na własne oczy jak pracujemy i jaki zespół tworzymy.
  • Profesjonalne przygotowanie do nowej pracy – szkolenie i wsparcie opiekuna, który pomoże Ci w pierwszych dniach pracy.
  • Pracę w różnorodnym i zgranym zespole.
  • Najwyższe standardy merytoryczne i etyczne we wzajemnych relacjach.
  • Praca w wysokich standardach zarządzania potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami (m.in. COPC).
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie na start 13zł brutto/godzinę (2184zł/168h), zawsze na czas, wysokie premie.
  • Praca z nami pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w życiu zawodowym.
  • Brak nudy 

Dodatkowe informacje:

Na Twoje CV czekamy do 16.01 pod adresem pawel.ksiezuk@jobmangroup.pl.
Masz pytania? Zadzwoń 500-060-515.

W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.19997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 923 z późn. zm.”
QRCODE

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.