Asystent Klienta Biznesowego z językiem niemieckim, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plCPL - Asystent Klienta Biznesowego z językiem niemieckim

Oferta archiwalna

Asystent Klienta Biznesowego z językiem niemieckim

Numer referencyjny:JO-1502-302311_103
Lokalizacje:Kraków
Nazwisko Konsultanta:Joanna Zawadzka
Opis:

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Opis stanowiska

  • Udzielanie wsparcia technicznego i merytorycznego klientom zagranicznym
  • Analiza zgłaszanych problemów oraz działanie w celu ich szybkiego rozwiązania
  • Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
  • Doświadczenie nie jest wymagane (firma oferuje szkolenia)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Świadczenia dodatkowe (m. in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowych