KIEROWCA KAT. C oraz C+E, Żnin, Mogilno, Inowrocław, Tuchola, Świecie, Śmiłowo, Piła, Zło - oferta pracy - GoldenLine.plZakład Rolniczo-Przemysłowy "Farmutil HS" Spółka Akcyjna - KIEROWCA KAT. C oraz C+E

Oferta archiwalna

Zakład Rolniczo-Przemysłowy "Farmutil HS" Spółka Akcyjna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży utylizacyjnej, funkcjonującą w Polsce od ponad 30 lat. Zatrudniamy ponad 170 kierowców oraz dysponujemy taborem ponad 165 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego.  Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C oraz C+E

Miasto: Żnin, Mogilno, Inowrocław, Tuchola, Świecie, Śmiłowo, Piła, Złotów, Wyrzysk, Chodzież, Gorzów Wlkp., Człuchów, Chojnice, Starogard Gd., Zgierz, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Ostróda, Lubawa, Iława

Region: Cała Polska

Numer ref.: GL/12/2016

Opis stanowiska

  • Praca na terenie Polski, w transporcie krajowym, w podwójnej i pojedynczej obsadzie.
  • Więcej informacji www.farmutil-hs.pl

Wymagania

  • prawo jazdy C lub C+ E,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
  • oświadczenie o niekaralności,
  • badania psychologiczne  i zaświadczenie lekarskie,
  • karta kierowcy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton,

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • system pracy: wyjazdy jedno lub dwudniowe po terenie kraju
  • miejsca parkingowe na czas wyjazdów w siedzibie firmy
  • wyjazdy do pracy z miejscowości Śmiłowo
  • szkolenia z ECO-Drivingu
  • pozostałe szkolenia stanowiskowe
Wszelkie informacje dostępne pod nr. Tel. 667984124

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.