Asystent Dyrektora, docelowo Dyrektor Operacyjny, Gniewkowo - oferta pracy - GoldenLine.plJob House - Asystent Dyrektora, docelowo Dyrektor Operacyjny

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Asystent Dyrektora, docelowo Dyrektor Operacyjny

Miejsce pracy: Gniewkowo

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres zadań:

  • Zarządzanie firmą produkcyjną z branży chemicznej
  • Stworzenie i realizacja strategii firmy na kolejne lata
  • Odpowiedzialność na rozwój działalności firmy oraz zespołów
  • Nadzór nad stworzeniem i realizacją planów finansowych, monitorowanie wyników
  • Analiza, kontrola, optymalizacja kosztów
  • Bezpośredni nadzór nad pracą działów oraz stała współpraca z dyrektorami pionów oraz kierownikami
  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy, również zagranicznymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego –min. poziom C1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej o profilu chemicznym bądź pokrewnym
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy na liczbach
  • Zaangażowanie oraz dyspozycyjność
  • Umiejętności organizacyjne, samodyscyplina
  • Wysoka komunikatywność, otwartość oraz kultura osobista

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym, kierowniczym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w jednej z wiodących firm, która ma znaczny udział na rynku
  • Możliwość kreowania strategii rozwoju biznesu
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.