Kasjer - Fakturzysta, Przylep - oferta pracy - GoldenLine.pleurocash - Kasjer - Fakturzysta

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer - Fakturzysta

Miejsce pracy: Przylep

Region: lubuskie

Eurocash Alkohole to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów, zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający 50 oddziałów w całej Polsce.

Kluczowe zadania:

  • bieżąca obsługa klientów
  • promocja wybranych towarów
  • realizacja zleceń sprzedaży
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji
  • obsługa kasy fiskalnej

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mieć min. średnie wykształcenie
  • sprawnie obsługiwać komputer (MS Office)
  • posiadać bardzo dobrą umiejętność organizacji pracy własnej
  • mieć umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • umieć pracować w zespole
  • być cierpliwy, skrupulatny, uczciwy

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i zdobywania doświadczeń
  • pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie itd.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.