Doradca klienta, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Doradca klienta

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Doradca klienta

woj. lubelskie > Lublin

Wymagania:

  • - wykształcenie minimum średnie
  • - gotowość do pracy zmianowej (również weekendy i święta)
  • - bardzo dobra dykcja
  • - znajomość pakietu MS Office i Internet
  • - podstawowa znajomość z zakresu technologii internetowych

Obowiązki:

  • Lokalizacja: Lublin

Oferujemy:

  • Oferta:
  • - umowa o pracę tymczasową
  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - szkolenie wprowadzające
  • - możliwość rozwoju
  • - niezbędne narzędzia pracy
  • - elastyczny grafik

Dodatkowe informacje:

Informacje dodatkowe:

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.