Kierownik rejonu sprzedaży, - oferta pracy - GoldenLine.plAldi - Kierownik rejonu sprzedaży

Oferta archiwalna

Nasze przedsiębiorstwo

Grupa ALDI należy do czołowych firm w Europie. Nasze osiągnięcia oraz ciągły rozwój są wynikiem konsekwentnego funkcjonowania w zdecentralizowanej organizacji ze ściśle określonym podziałem obowiązków. Wysoce zmotywowani i zaangażowani pracownicy naszej firmy kształtują zespołową strukturę przedsiębiorstwa.

Masz dyplom w kieszeni? Ukończyłaś/-eś studia z tytułem licencjata lub magistra?
Jesteś absolwentką/-em kierunku ekonomicznego na uniwersytecie lub w innej szkole wyższej? Masz żyłkę handlowca, chcesz wykonywać swój zawód z zaangażowaniem
i pasją? Zapraszamy do naszego projektu: Młoda Kadra Menadżerska.
Sprawdź się jako

Kierownik rejonu sprzedaży

Region: Cała Polska

Numer ref.: CHO_BL

Obowiązki

W ramach intensywnego szkolenia opierającego się na zasadzie „on the job training” przygotujemy Cię do pełnienia funkcji kierowniczych. W trakcie szkolenia poznasz zasady zarządzania personelem w sposób efektywny i minimalizujący koszty. Zostaniesz również zaznajomiony ze strukturą i funkcjonowaniem przedsiębiorstwa handlu detalicznego na wszystkich szczeblach. Po szkoleniu przejmiesz kierowanie rejonem sprzedaży, w tym odpowiedzialność za personel placówek handlowych.

Profil

Szukamy osób ambitnych, bez trudu nawiązujących relacje z innymi, potrafiących szybko rozpoznawać nowe sytuacje i wdrażać najlepsze z ekonomicznego punktu widzenia rozwiązania. Ponadto konieczne są: osobiste zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, empatia w kontaktach z ludźmi oraz miła aparycja.
Wymagamy świadectwa ukończenia studiów wyższych, najlepiej na kierunkach ekonomicznych. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz stabilne miejsce pracy w młodym
i zmotywowanym zespole.

Z niecierpliwością oczekujemy Twojej aplikacji!

Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów (tj. listu motywacyjnego, referencji,
świadectw ukończenia szkół oraz świadectw pracy), jak również odręcznie napisanego życiorysu na adres:

ALDI SP. Z O.O.
Oktawian Torchała (poufne)
Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów
rekrutacja.chorzow@aldi.pl (w tytule: Oktawian Torchała/poufne)

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.