Przedstawiciel Handlowy (Van Seller) - kanał tradycyjny, Elbląg - oferta pracy - GoldenLine.plGRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. - Przedstawiciel Handlowy (Van Seller) - kanał tradycyjny

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego (van sellera).

Zakres obowiązków:
  • utrzymywnie wzorowych kontaktów z partnerami handlowymi
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • zapewnienie ciągłej dostępności produktów
  • wdrażanie dodatkowych aktywności sprzedaży (promocje, akcje) w ramach otrzymanych narzędzi sprzedażowych
  • raportowanie wyników do Kierownika Sprzedaży

WYMAGANIA

  • min.roczne doświadczeniena stanowisku Przedstawiciela Handlowego w kanale tradycyjnym
  • znajomość zasad merchandisingu
  • zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyników
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy

KORZYŚCI

  • praca dla znanej i stabilnej marki na rynku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • samochód oraz niezędna narzędzia do wykonywania pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".