DORADCA UBEZPIECZENIOWO – INWESTYCYJNY, - oferta pracy - GoldenLine.plKlient Goldenline - DORADCA UBEZPIECZENIOWO – INWESTYCYJNY

Oferta archiwalna

Klient Goldenline

Jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA UBEZPIECZENIOWO – INWESTYCYJNY

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych
  • Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Nastawienie na działanie, aktywność, przedsiębiorczość

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom
  • Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą,
dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.