Wsparcie zespołu Tools & Services, PLM and ProjX - Praktyka, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plWABCO - Wsparcie zespołu Tools & Services, PLM and ProjX - Praktyka

Oferta archiwalna

Zobacz nas na: GoldenLine
WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym w skali globalnej dostawcą bezpiecznych i wydajnych technologii oraz systemów sterowania do pojazdów użytkowych. Założona prawie 150 lat temu firma WABCO utrzymuje pozycję pioniera najnowocześniejszych technologii elektronicznych, mechanicznych i mechatronicznych dla układów hamowania, stabilizacji i automatycznych skrzyń przekładniowych dostarczanych do światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. WABCO osiągnęło w 2013 r. sprzedaż na poziomie 2,7 mld dolarów, a jego siedziba główna mieści się w Brukseli (Belgia).
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.wabco-auto.com

Do naszego zakładu we Wrocławiu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wsparcie zespołu Tools & Services, PLM and ProjX - Praktyka

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Podstawowe obowiązki:

  • Wymiana danych CAD pomiędzy partnerami firmy
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami wymiany danych CAD

Wymagania:

  • Student IV-V roku Politechniki Wydziału Mechanicznego
  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Windows XP/7 and Office)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Podstawowa znajomość systemów CAD (preferowany Pro/ENGINEER, CATIA)
  • Zdolność szybkiego uczenia się oraz dostosowywania do otoczenia i zmian

Zapewniamy otwartą i przyjazną atmosferę pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju personalnego
w przyszłości.

Jeśli uważa Pan/ Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie
prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WABCO Polska z siedzibą we Wrocławiu."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.