Stażysta w REDAKCJI SERWISU babyonline.pl, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plEdipresse - Stażysta w REDAKCJI SERWISU babyonline.pl

Edipresse Polska to międzynarodowy wydawca intensywnie rozwijający portfolio magazynów dla kobiet takich jak VIVA!, Party Życie Gwiazd!, Uroda oraz czołowych w swoim segmencie tytułów parentingowych takich jak Mamo to ja, Twoje Dziecko, Twój Maluszek, Będę Mamą, Przedszkolak, a także licznych serwisów internetowych, m.in. polki.pl, wizaz.pl, afterparty.pl, babyonline.pl, gotujmy.pl

Obecnie, do naszej  REDAKCJI SERWISU babyonline.pl poszukujemy osoby na
BEZPŁATNY STAŻ
z możliwością zatrudnienia na stałe

Stażysta w REDAKCJI SERWISU babyonline.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie aplikacji on-line na adres mailowy kgregorek@edipresse.pl do dnia 30.09.2014 roku.

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)