Administrator Aplikacji Biznesowych (Fusion), Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plAllegro - Administrator Aplikacji Biznesowych (Fusion)

Oferta archiwalna

Administrator Aplikacji Biznesowych (Fusion)

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 140557

Zespół ERP zajmuje się strategicznymi projektami wdrożenia back-officowych rozwiązań z obszaru HR, CRM i Finansów w Grupie Allegro w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Zapewniamy ciekawe międzynarodowe projekty, nawiązanie wielu relacji, możliwość optymalizacji procesów i standardów w całej Grupie oraz pracę w bardzo zgranym i kreatywnym zespole.

Zadania:

  • administracja i rozwój aplikacji, zapewnienie ciągłości i wydajności aplikacji
  • administracja biznesowa, rozwój systemu w porozumieniu z właścicielem rozwiązania, konfiguracja i parametryzacja aplikacji, budowanie raportów
  • rozwiązywanie incydentów i problemów w administrowanych aplikacjach
  • zarządzanie bezpieczeństwem aplikacji
  • udział w międzynarodowych projektach IT
  • opracowywanie dokumentacji aplikacji i planów ciągłości działania
  • wdrażanie nowych rozwiązań i technologii

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w administrowaniu aplikacjami
  • znajomość systemów Linux/Unix/Windows
  • swobodne posługiwanie się językiem SQL
  • znajomość języków skryptowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i otwartym zespole
  • szansę rozwoju zawodowego
  • dostęp do najnowszych technologii
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i bogaty pakiet socjalny

Prosimy przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym podając w temacie e-maila oraz w liście motywacyjnym numer referencyjny: 140557.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.