Kierownik Zespołu Sprzedaży, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAWIS - Kierownik Zespołu Sprzedaży

Naszym Klientem jest ceniony na rynku finansowo- inwestycyjnym koncern z kapitałem zagranicznym. Firma cieszy się stabilną pozycją, a coroczne wskaźniki finansowe jednoznacznie wskazują na jej zrównoważony rozwój. W latach 2001-2013 nasz Klient został doceniony przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk aż 12 razy. Wyróżnienia te są dowodem uznania i zaufania Klientów i mobilizują do stałego zapewniania najwyższych standardów, dlatego poszukujemy najlepszych Kandydatówna stanowisko:

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: WAW/2014/07/KZS

Zadania na stanowisku Kierownika Zespołu:

  • zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli
  • rekrutacja i wdrażażanie zespołu sprzedażowego
  • prowadzenie szkoleń
  • zapewnienie realizacji zadań i planu sprzedaży przez Zespół.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • umiejętności związane z zarządzaniem podległym zespołem
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania swojej wiedzy innym
  • mile widziani kandydaci chcący się związać z firmą na lata
  • dobra obsługa pakietu MsOffice.

Oferujemy:

  • dobrze płatną pracę w międzynarodowym koncernie finansowym
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, dodatkowo system bonusów i nagrody
  • możliwość rozwoju, w tym bezpłatne szkolenia
  • umowa na czas nieokreślony,
  • opieka medyczna
  • pakiet benefit
  • zabezpieczenie rentowo-emerytalne
  • karta paliwowa.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.