Programista IBM WPS, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plSII - Programista IBM WPS

Zatrudniając ponad 1500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Programista IBM WPS

Miejsce pracy: Warszawa

Region: Mazowieckie

Zadania

W ramach rozwoju platformy integracyjnej i realizacji projektów z dziedziny automatyzacji procesów biznesowych na platformie IBM w środowisku informatycznym.
Modelowanie i implementacja procesów na platformie IBM WebSphere Process Server (WPS)
• Projektowanie i programowanie zmian w aplikacjach frontend w technologiach Java
• Budowa serwisów integracyjnych z użyciem IBM WebSphere Message Broker
• Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość poparta doświadczeniem produktów serii IBM WebSphere ze szczególnym uwzględnieniem IBM WPS (min. 2 lata)
• Doświadczenie w projektowaniu i budowie rozwiązań opartych o platformę IBM WPS w szczególności znajomość struktury bazy danych WPSBPE, kolejki CEI, Query Tables, WPS API, BPEL/BPMN, Mediation Flow, Connection Factory (min. 2 lata)
• Znajomość języka programowania Java poparta doświadczeniem oraz technologii EJB, MDB, JDBC, WebServices, WSDL, SOAP, XSD, XML (min. 2 lata)
• Doświadczenie w projektowaniu i budowie aplikacji korporacyjnych i integracji systemów (min. 2 lata)
• Znajomość narzędzi developerskich (IBM Integration Designer, Eclipse) poparta doświadczeniem (min. 2 lata)
• Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL poparta doświadczeniem (min. 2 lata)
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie)
• Mile widziana znajomość poparta doświadczeniem zagadnień administracyjnych systemów IBM WebSphere, w szczególności IBM WPS w zakresie konfiguracji, instalacji nowych wersji i aktualizacji, monitorowania, weryfikacji problemów, optymalizacji działania itp.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Doskonałą atmosferę pracy

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.