Konsultant ds. obsługi klienta, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plJOBHOUSE - Konsultant ds. obsługi klienta

Oferta archiwalna

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE
(wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097)
dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Konsultant ds. obsługi klienta

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: ALL/CEN/WAW

Obowiązki:

  • obsługa połączeń wychodzących w renomowanym call center

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako TM, w call-center
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem przez telefon

Oferujemy:

  • podstawa 11 zl/h + wysoka prowizja (uzależniona od wyników)
  • pracę w nowoczesnej firmie w młodym zespole
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • sympatyczną atmosferę pracy
  • pracę w bardzo dogodnej lokalizacji (tuż przy stacji metra)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV
z podaniem nr ref. ALL/CEN/WAW

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.