zmianowy kierownik kontroli jakości, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - zmianowy kierownik kontroli jakości

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem duńskim, specjalizującej się w produkcji materiałów z tworzyw sztucznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

zmianowy kierownik kontroli jakości

Nr ref.: 22407

Praca stała

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kontrole jakości wszystkich materiałów przychodzących zgodnie z instrukcjami
  • zapewnienie procesu kontroli i monitorowania produkcji w tym rejestracji procesu i nadzór nad przestrzeganiem parametrów środowiskowych
  • kontrola wszystkich produktów gotowych
  • <o:p>wparcie i nadzór nad praca kontrahentów i dostawców</o:p>
  • kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa i instrukcji pracy na produkcji
  • definiowanie wymagań i monitorowanie wskaźników jakościowych w zakładzie
  • ustalania niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych
  • raportowanie stanu jakościowego do przełożonego
  • bieżąca współpraca z działem produkcji

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość systemu zarządzania jakością QMS
  • znajomość zasad BHP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami ISO 9001:2008, ISO 14001:2004
  • pozytywne nastawienie do pracy, wszechstronny i otwarty umysł

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)