DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plmost wanted - DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Nasz Klient, Poszukuje pracowników dla jednej z wiodących firm zajmującej się kompleksową obsługą rynku nieruchomości i obejmującą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami i wyceny nieruchomości na stanowisko:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: DDN/PK/MW

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • wykonywanie czynności pomocniczych pod nadzorem licencjonowanego pośrednika z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Podstawowe zadania:
  • przyjmowanie ofert i obsługa osób poszukujących nieruchomości
  • udział w sporządzaniu dokumentacji nieruchomości
  • sporządzanie opisów nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży
  • obsługa korespondencji elektronicznej
  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń

Wymagamy:
  • minimum średniego wykształcenia
  • zainteresowania rynkiem nieruchomości
  • predyspozycji do pracy z klientami
  • samodzielności, systematyczności
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • kultury osobistej
  • umiejętności obsługi komputera

Mile widziane:
  • licencja zawodowego pośrednika w obrocie nieruchomościami
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym
  • doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości

Oferujemy:
  • dostęp do szerokiej bazy klientów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w dogodnym wymiarze czasu (możliwość pracy w domu)
  • motywujący system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników
  • stałe  wynagrodzenie + prowizja po miesięcznym okresie próbnym zakończonym sukcesem
  • intensywne wsparcie marketingowe
  • opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:
 rekrutacja1054@mostwanted.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).