Senior .Net Developer, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plInfolet- Senior .Net Developer

Infolet jest polską firmą, która od 2005 roku współpracuje z globalnymi korporacjami, firmami o zasięgu europejskim i oczywiście klientami z Polski. Zatrudnia ponad 70 pracowników o różnej specjalizacji, którzy realizują projekty dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. Działalność Infolet to m.in. outsourcing teamów IT, tworzenie i rozwój oprogramowania, usługi build-operate-transfer, HR oraz własne produkty informatyczne. W kwietniu 2013 firma powołała do życia Fundację Infolet - Młodzi w IT, której głównym celem statutowym jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.

Dla naszego Partnera, instytucji finansowej zlokalizowanej w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior .Net Developer

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: (47/01)

Opis stanowiska:

  • Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie:
    • projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM,
    • testowanie jednostkowe oraz dokumentacja wykonanej pracy,
  • Przy realizacji projektów, osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie podlegać bezpośrednio Team Leaderowi,
  • Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe oraz co najmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach,
  • Technologie: C#, .Net, WPF.

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych przy użyciu języka C# w oparciu o środowisko .Net,
  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Znajomość środowiska .Net 4.0/4.5 (Visual Studio 2010/2012/2013),
  • Doświadczenie w pracy z technologiach WPF lub Silverlight,
  • Umiejętność testowania jednostkowego (np. NUnit),
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym,
  • Znajomość XML,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziana:

  • Znajomość platform messagingowych (np. MSMQ, TibRv, ActiveMQ JMS).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Techniczne szkolenia i certyfikaty (m.in. Oracle, Microsoft), szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych oraz dostęp do specjalistycznej biblioteki,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 – miesięcznym okresie próbnym,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, pakiet Benefit Multisport, dofinansowanie obiadów, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole (praca w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego),
  • Career Management System,
  • Liczne spotkania (śniadania firmowe, Xmas party, kilkudniowy wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe itd.),
  • Funkcjonalne, ergonomiczne biuro plus game/chill-out room,
  • Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży na rozmowach kwalifikacyjnych dla osób spoza Łodzi.
Numer certyfikatu: 2343

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.