Trener, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAEGON - Trener

Jesteśmy międzynarodową grupą finansową dbającą o zabezpieczenie przyszłości  40 milionów Klientów w ponad 20 krajach Europy, Ameryki (jako Transamerica) i Azji. W Europie środkowo-wschodniej prowadzimy działalność w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech, Słowacji oraz w Turcji. Nasza historia rozpoczęła się ponad 160 lat temu w Holandii. Tam też, w Hadze, mieści się Główna siedziba AEGON.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych,
do 31 stycznia 2014r.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie   z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Trener

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i prowadzenie szkoleń wdrożeniowych, rozwojowych oraz coachingów dla Kadry Menedżerskiej średniego szczebla Własnej Sieci Sprzedaży,
  • współuczestniczenie w projektach szkoleniowych realizowanych przez Firmę,
  • wsparcie przy wdrażaniu nowych procedur oraz zmian w obszarze zarządzania zespołem Specjalistów,
  • współpraca przy tworzeniu narzędzi wspierających proces zdobywania
    i pogłębiania wiedzy w obszarze zarządzania zespołem Specjalistów,
  • współpraca z Dyrektorem Sprzedaży przez Sieć Własną
    w zakresie opracowywania i wdrożenia lokalnych działań szkoleniowo-rozwojowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz zarządzania zespołem przedstawicieli handlowych, ubezpieczeniowo-finansowych, etc.
  • znajomość rynku  i branży finansowo/ubezpieczeniowej,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • umiejętności prowadzenia szkoleń metodami warsztatowymi i praktyczne podejście w przekazywaniu wiedzy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • entuzjazm i ponadprzeciętne zaangażowanie,
  • wykształcenie wyższe.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pełną wyzwań pracę w partnerskiej atmosferze,
  • dodatkowe szkolenia,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).