Koordynator Projektów Farm Wiatrowych, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plKlient Goldenline - Koordynator Projektów Farm Wiatrowych

Oferta archiwalna

Klient Goldenline

Firma Green Power Development realizująca w sposób kompleksowy projekty farm wiatrowych na terenie południowo-wschodniej Polski, we współpracy z Contino Wind Partners, firmą o ugruntowanej międzynarodowej pozycji, która zrealizowała w Europie projekty o łącznej mocy ponad 900 MW, poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynator Projektów Farm Wiatrowych

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Nr ref.: koordynator

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację projektu farmy wiatrowej w fazie prowadzenia wszelkich procedur formalno-prawnych zmierzających do uzyskania pozwolenia na budowę – koordynacja projektów architektoniczno-branżowych, prowadzenie procedur administracyjnych itp.

Główne zadania:
1)  Prowadzenie oraz weryfikacja procedur formalno-prawnych oraz administracyjnych zmierzających do uzyskania prawidłowych i ostatecznych pozwoleń na budowę (w szczególności związanych z budową turbin wiatrowych, placów manewrowych, trwałą i tymczasową przebudową dróg, zakrętów i skrzyżowań, linii kablowych, stacji elektroenergetycznych, wycinką drzew, niwelacją terenu itp.):
2)  Planowanie, monitorowanie i synchronizacja wszystkich prac zmierzających do uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowę na wszystkie elementy składowe FW:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Koniecznie proszę o dołączenie do aplikacji listu motywacyjnego z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym, mile widziane również referencje od dotychczasowych pracodawców.Aplikację proszę przesyłać na adres mailowy: koordynator@green-power.com.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".