Trader / Analityk, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pl Energia dla firm - Trader / Analityk

Energia dla firm Sp. z o.o. jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej, rozpoczęła działalność w kwietniu 2010 roku. Oferta firmy zbudowana została z myślą o potrzebach małych oraz średnich przedsiębiorstw, stwarza ona możliwość optymalizacji kosztów zakupu energii przedsiębiorcom.

Firma ma 30 tys. Klientów, do końca 2014r planuje powiększyć ich liczbę do 50 tys. Spółka poszerzyła działalność o sprzedaż gazu.

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy
osoby na stanowisko:

Trader / Analityk

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Negocjowanie i zawieranie kontraktów krótkoterminowych
    i spot
  • Budowanie portfela zakupu energii
  • Prognozowanie cen energii elektrycznej
  • Weryfikacja prawidłowości rozliczeń zawartych kontraktów oraz Rynku Bilansującego
  • Dokonywanie wycen grafików zakupu energii elektrycznej

Wymagania:

  • Posiadanie licencji maklera giełd towarowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • 2 letnie doświadczenie w branży energetycznej
  • Znajomość rynku energii elektrycznej w Polsce oraz przepisów prawnych w tym zakresie
  • Znajomość standardów umów obowiązujących w elektroenergetyce (EFET)
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel, VBA będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w ściśle wyznaczonych okresach
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji
  • Otwartość, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na pensji podstawowej oraz premii
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w czołowej firmie energetycznej w Polsce
  • Możliwość awansu i rozwoju umiejętności

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.