Specjalista ds. obsługi klientów, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plVirtual Network Communications - Specjalista ds. obsługi klientów

Oferta archiwalna

Virtual Network Communications

Virtual Network Communications jest liderem na rynku informacji w Polsce. Misją VNC jest dostarczanie aktualnych i opiniotwórczych informacji o edukacji w Polsce. W ramach prowadzonej działalności VNC oferuje bezpłatny dostęp do 12 serwisów opiniotwórczych, które ułatwiły podjęcie decyzji o studiach i podnoszeniu kwalifikacji tysiącom osób.

www.badanianaukowe.edu.pl
www.losyabsolwentow.edu.pl
www.kierunkistudiów.edu.pl
www.studialicencjackie.edu.pl
www.studiainzynierskie.edu.pl
www.studiamagisterskie.edu.pl
www.mba-studia.edu.pl
www.rankingszkolwyzszych.edu.pl
www.najlepszeuczelnie.edu.pl
www.najlepszestudia.edu.pl
www.podyplomowestudia.edu.pl
www.studiadoktoranckie.edu.pl
www.edumagazyn.pl

Specjalista ds. obsługi klientów

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Nr ref.: GL/04

Opis stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

Do zadań i obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:

Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, rozwijanie współpracy oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych, realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie - minimum rok (warunek konieczny),
- dobra znajomość rynku Nowych Mediów;
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
- zdolności negocjacyjne poparte sukcesami,
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
- umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia prezentacji,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań,
- samodzielność, dobra organizacja pracy.

W zamian oferujemy:
- atrakcyjną i pełną wyzwań pracę,
- zdobycie doświadczenia zawodowego,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od osiąganych wyników.

Oferta ważna do 24 maja 2013 r.

Oferujemy:

Pierwsze 3 miesiące to okres próbny. W tym czasie obowiązuje wynagrodzenie w systemie prowizyjnym. Po okresie próbnym umowa o pracę na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Liczba miejsc pracy: 4

Wynagrodzenie: wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 30% od sprzedaży brutto.

Prześlij swoje CV i list motywacyjny w dowolnej formie wraz ze zdjęciem.Dokumenty proszę przesyłać drogą mailową. Do dokumentów należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Oferta ważna do 24 maja br.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".