Hydraulik, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Hydraulik

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838

Hydraulik

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Poszukiwani hydraulicy ze znajomością montażu systemu ogrzewania centralnego.
  • Praca przy budownictwie mieszkaniowym oraz różnych projektach w sektorze użyteczności publicznej (biurowce, domki itp).

Wymagania:

  • Certyfikat VCA
  • Dobry język angielski lub niemiecki
  • Własny samochód
  • Mile widziane certyfikaty poświadczające o doświadczeniu

Oferujemy:

  • Stawka: 450-550 euro netto (zależne od doświadczenia) / tydzień
  • Zakwaterowanie - pokój jednoosobowy lub dwuosobowy
  • Ubezpieczenie - zapewniane przez firmę
  • Możliwość nadgodzin
  • Miejsce pracy: różne projekty na terenie całej Holandii

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.