Praktykant/a w dziale rekrutacji, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plInterKadra - Praktykant/a w dziale rekrutacji

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta, sieci sklepów spożywczych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Praktykant/a w dziale rekrutacji

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: PRA/1117/GD

Zadania:

  • bieżąca obsługa biura

  • budowanie bazy i kontakt telefoniczny z kandydatami

  • aktywny udział w procesach rekrutacyjnych

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń

  • analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych kandydatów

  • prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników

  • udział w bieżących projektach Agencji

  • inne zlecone zadania

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie, preferujemy studentów lub absolwentów studiów wyższych (zarządzanie zasobami ludzkimi, pedagogika)

  • chęć poznania obszaru HR na bezpłatnych praktykach

  • dyspozycyjność min. 3 razy w tygodniu

  • dobra organizacja pracy oraz gotowość do nauki

  • doskonałe umiejętności interpersonalne, motywacja

  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • partnerską współpracę

  • opiekuna, który będzie Twoim codziennym wsparciem

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji i zatrudnienia pracowników w jednej z bardziej cenionych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce

  • referencje po odbytych praktykach niezbędne przy poszukiwaniu nowego zatrudnienia

  • miłą i przyjazną atmosferę

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).