Doradca Techniczno-Handlowy, Dębica - oferta pracy - GoldenLine.plPołudniowa Grupa Handlowa - Doradca Techniczno-Handlowy <br/><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">w asortymencie obróbki skrawaniem</font></span>

Oferta archiwalna

Południowa Grupa Handlowa

Południowa Grupa Handlowa zajmuje się doradztwem, handlem i dystrybucją w zakresie narzędzi obróbki skrawaniem, materiałów spawalniczych, materiałów ściernych, asortymentu BHP, systemów prowadzenia i transportu oraz innowacyjnych technologii.

Doradca Techniczno-Handlowy
w asortymencie obróbki skrawaniem

Miasto: Dębica

Region: podkarpackie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie relacji biznesowych,
  • Systematyczny rozwój sieci sprzedaży,
  • Monitoring otoczenia rynkowego,
  • Doradztwo techniczne z zakresu obróbki skrawaniem - optymalizacja procesów technologicznych poprzez współpracę ze specjalistami i dobór odpowiednich narzędzi,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
  • Odpowiedzialność za osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży obróbki skrawaniem (Technolog, Operator Maszyn konwencjonalnych / CNC, Doradca Techniczno- Handlowy) - warunek konieczny,
  • Nastawienie na wyniki i umiejętność samodzielnej pracy,
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na ciągłe poszerzanie wiedzy technicznej,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość MS Office.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Stabilny i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Atrakcyjny, progresywny system premiowy,
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego,
  • Szkolenia techniczne, handlowe i interpersonalne,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop,
  • Pracę w ambitnym zespole firmy stawiającej na rozwój.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.