Blacharz Budowlany / Monter Elewacji, Bergen - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Blacharz Budowlany / Monter Elewacji

Oferta archiwalna

Blacharz Budowlany / Monter Elewacji

Miejsce pracy: Bergen

Region: Cała Polska

Opis Stanowiska:

  • Montaż systemów elewacji
  • Montaż gotowych elementów wg projektu
  • Mile widziane znajomość obsługi maszyn warsztatowych - giętarka, gilotyna, zygarka i inne maszyny blacharskie.
  • Pomiar oraz wykonanie kształtek wg rysunku

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
  • Dokładność, rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat - 40 godzin w tygodniu
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Możliwość pracy rotacyjnej
  • Umowę na warunkach Norweskich
  • Zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.