Konsultant Infolinii Przychodzącej, Warszawa (Mokotów, ul. Postępu) - oferta pracy - GoldenLine.plWadwicz - Konsultant Infolinii Przychodzącej

WADWICZ sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Wadwicz, nr cert. Agencji Zatrudnienia 468/2004, to firma z wieloletnią tradycją, która obszarem swojego działania obejmuje całe terytorium Polski. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, outsourcingu personalnego oraz pośrednictwa pracy.

Konsultant Infolinii Przychodzącej

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów, ul. Postępu)

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń w zakresie udzielania informacji oraz pomocy klientom indywidualnym
  • Opieka nad wyznaczoną grupą klientów
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w call center
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w sektorze bankowym (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane).

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia: umowa o pracę
  • stawkę godzinową 14,50 zł brutto
  • od pierwszego miesiąca możliwość zdobycia premii
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej usługi dla sektora finansowego
  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku (8-20)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • opiekę i wsparcie wykwalifikowanej kadry
  • miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i Benefit Systems.

 Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.