Pracownik administracyjny ds. dystrybucji, Gądki - oferta pracy - GoldenLine.plFallwork - Pracownik administracyjny ds. dystrybucji

Oferta archiwalna

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik administracyjny ds. dystrybucji

Lokalizacja: Gądki

– Region: wielkopolskie

– Nr Ref.: Adm-Dystr/917

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie działań administracyjnych w biurze firmy
  • analizowanie i kategoryzowanie danych w systemie, koordynowanie przepływu informacji
  • zarządzanie danymi wyceny realizowanej usługi
  • zarządzanie fakturami oraz dokumentacją
  • zamawianie artykułów zaopatrzeniowych
  • raportowanie oraz aktualizacja KPIs
  • przygotowywanie comiesięcznych prezentacji
  • kooperacja w aktywnościach transportowych oraz dystrybucyjnych z partnerami usług magazynowych oraz przedstawicielami wszystkich obsługiwanych rynków
  • współpraca z centralą firmy z Warszawy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym
  • dobra znajomość programów MS Office
  • umiejętność przygotowywania raportów
  • znajomość podstaw logistyki i procesu planowania oraz procedur celnych
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolność samodzielnego organizowania pracy
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + benefity pozapłacowe
  • możliwość awansu
  • pracę w doświadczonym zespole

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!

Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Kontakt do konsultanta: k.kozlowska@fallwork.pl, 884 009 245

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.