Spedytor Krajowy lub Międzynarodowy, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Poznań, Katowice, Tcze - oferta pracy - GoldenLine.plSelforce - Spedytor Krajowy lub Międzynarodowy

Duża, dynamicznie rozwijająca się firma logistyczno-spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku i bardzo dobrej renomie zatrudni Osobę na stanowisku:

Spedytor Krajowy lub Międzynarodowy

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Poznań, Katowice, Tczew, Kraków, Rzeszów, Częstochowa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Lublin, Błonie, Białystok

Opis stanowiska

  • Planowanie i ustalanie warunków transportu oraz organizacja i koordynacja zleceń
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i/lub międzynarodowym
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Zapewniamy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + prowizja)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną możliwość awansu i rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania zespołem
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagamy

  • Minimum roku doświadczenia na stanowisku spedytora (warunek konieczny)
  • Znajomości branży TSL
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Swobodnego poruszania się po giełdach transportowych
  • Samodzielności w działaniu
  • Nastawienia na realizację celów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub kontakt telefoniczny: 22 280 99 24, 887 884 813.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Selforce Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (lok. 462) 00-844 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy pod numerem KRS 0000636343, w celach związanych z rekrutacją oraz poszukiwaniem pracy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych oraz możliwości ich poprawiania, aktualizacji, uzupełniania i usunięcia.

Nr agencji doradztwa personalnego: 14938

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.