Specjalista Obsługi Klienta ze znajomością j. francuskiego, Środa Wielkopolska - oferta pracy - GoldenLine.plDecora - Specjalista Obsługi Klienta ze znajomością j. francuskiego

Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Firma jest obecna na rynku polskim już od 1994 – a od 2005 r. akcje firmy są notowane na GPW w Warszawie. Organizacja była wielokrotnie honorowana i nagradzana za osiągnięcia i profesjonalne działania. Więcej informacji – zapraszamy: www.decora.eu

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Obsługi Klienta ze znajomością j. francuskiego

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania:

  • Ofertowanie i przyjmowanie do realizacji zleceń
  • Kontakt telefoniczny z klientami
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Przetwarzanie zamówień w systemie i wystawianie faktur sprzedaży
  • Sprzedaż produktów firmy i realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie warunków handlowych z nowymi i obecnymi klientami
  • Monitorowanie realizacji zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale handlowym i obsłudze Klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Komunikatywność, charyzma, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe (karta multisport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna)
  • indywidualnie dopasowaną ścieżkę szkoleń zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.