Kierownik Operacji i Sprzedaży, Zielona Góra i okolice - oferta pracy - GoldenLine.plJeronimo Martins - Kierownik Operacji i Sprzedaży

Oferta archiwalna

Kierownik Operacji i Sprzedaży

Miejsce pracy: Zielona Góra i okolice

Region: lubuskie

Numer ref.: JMD13145

Twoje kompetencje:

  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • doświadczenie w dziale operacyjnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • rzetelność i uczciwość,
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepów w oparciu o obowiązujące standardy firmowe,
  • odpowiedzialność za realizację wyników operacyjnych sklepów,
  • wprowadzenie odpowiednich działań w celu utrzymania najwyższego poziomu standardów operacyjnych,
  • zapewnienie możliwości rozwoju zawodowego podległych pracowników,
  • odpowiedzialność za strukturę personelu w podległych sklepach,
  • odpowiedzialność za zapewnienie właściwych kompetencji personelu i angażującego środowiska pracy w podległych sklepach,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta multisport, możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, paczki na święta, programy prozdrowotne),
  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

WIĘCEJ NA KARIERAWJM.PL

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników