Pracownik budowlany, Schinnen - oferta pracy - GoldenLine.plWiertz Company - Pracownik budowlany

Oferta archiwalna

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Schinnen

Region: Cała Polska

Dla naszego klienta do pracy przy budowaniu dróg poszukujemy:

Opis stanowiska:

Praca polega na pomaganiu kierownikom w codziennych zadaniach:

  • zabezpieczenie w odpowiednią ilość piasku
  • oczyszczeniu obszaru roboczego,
  • zrobienie wykopów.

Oferujemy:

Projekt trwa od połowy sierpnia do polowy listopada w miejscowości Schinnen, Holandia.

  • zakwaterowanie gwarantujemy(w cenie 60 euro/tydzień)
  • stawka godzinowa: ponad 10 euro brutto/godzina
  • umowa o pracę tymczasową
  • ubezpieczenie i wszelkie formalności administracyjno-prawne

Wymagania:

  • doświadczenie w budownictwie,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • prawo jazdy i własny samochód
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Prześlij swoje zgłoszenie bezpośrednio do nas za pomocą przycisku "APLIKUJ"