Kierownik działu terapeutycznego (m/k), - oferta pracy - GoldenLine.pl

Po fuzji z AHG, MEDIAN umocnił swoją pozycję jako nowoczesny ośrodek zdrowotny z 121 klinikami rehabilitacyjnymi, szpitalami zapewniającymi pomoc medyczną w nagłych przypadkach, ośrodkami terapeutycznymi, przychodniami i ośrodkami reintegracyjnymi. Nasza firma zatrudnia łącznie około 15.000 osób w 14 różnych bundeslandach. Jako największy prywatny operator obiektów rehabilitacyjnych, liczących łącznie 18.000 łózek i miejsc zabiegowych, MEDIAN posiada szczególne kompetencje w utrzymaniu udziałów we wszystkich działach terapeutycznych.

Do naszej Kliniki Rhein-Haardt w oddziale w Bad Dürkheim / Niemcy szukamy od zaraz

Kierownik (m/k)
działu terapeutycznego na pełnym etacie
(w ramach zastępstwa podczas urlopu macierzyńskiego i wychowawczego)

Zakres obowiązków

  • Fachowe wspomaganie, zarządzanie i nadzór nad zespołem terapeutów
  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu terapeutycznego
  • Organizacja i nadzór dokumentacji w dziale terapeutycznym oraz kontrola kart leczenia
  • Rozwój metod terapeutycznych / zmian koncepcyjnych, wewnętrznych zasad terapeutycznych kliniki oraz zarządzanie jakością
  • Przeprowadzanie kryzysowych interwencji psychoterapeutycznych, wsparcie kolegów w opiece nad pacjentami w szczególnie ciężkim stanie

Wymagania

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu jako psychoterapeuta
  • Wysoka motywacja, duża chęć do pracy i zdolność do przystosowania się
  • Talent organizacyjny, poczucie odpowiedzialności i doświadczenie na stanowisku kierowniczym są dodatkowym atutem
  • Znajomość jezyka niemieckiego na poziomie C1

Oferujemy

  • ciekawy, urozmaicony i dynamiczny zakres obowiązków
  • przyjemną atmosferę w miejscu pracy z interdyscyplinarną wymianą
  • elastyczny czas pracy oraz sprawne funkcjonowanie systemu rozdzielenia dyżurów
  • atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnej klinice z dobrym połączeniem z publiczną komunikacją miejską i międzymiastową
  • możliwość brania aktywnego udziału w kształtowaniu rozwoju oraz rozbudowy miejsca rehabilitacyjnego
  • możliwości kształcenia zawodowego oraz miesięczną superwizję zewnętrzną

Jesteście Państwo zainteresowani? W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z kierownikiem działu terapeutycznego Panią Natalie Böhm pod numerem telefonu: +49 6322 794 313.

Aplikacje prosimy składać bezpośrednio poprzez nasz portal pracy.

zum Jobportal

MEDIAN Rhein-Haardt-Klinik
Sonnenwendstraße 86 ⋅ 67098 Bad Dürkheim ⋅ www.median-kliniken.de