STOLARZ, - oferta pracy - GoldenLine.plMr Job - STOLARZ

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich  klientów  z Niemiec kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Numer ref.: STO/UE/mrjob/2017

Opis stanowiska:

  • obróbka i montaż konstrukcji drewnianych
  • praca z narzędziami (wiertarki, szlifierki, piły itd.)
  • praca z rysunkiem technicznym i dokumentacją niemieckojęzyczną
  • rozmierzanie, docinanie i obróbka drewna.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana

Gwarantujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pokrycie kosztów mieszkanie i podróży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • opiekę i wsparcie polskiego biura,
  • możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak i przyszłych procesów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).