Wiktor Wojciechowski

Trener, Coach, Menedżer projektów rozwojowych, Doświadczony menedżer
Warszawa, mazowieckie

Join GoldenLine and view full profile of this user

View full profile

Skills

Coaching Team management Staff training Sales Training Product training

Languages

English
intermediate

Experience

Logo
Trener, coach, menedżer projektów rozwojowych
trener.edu.pl
Realizacja projektów szkoleniowych
- badanie potrzeb
- opracowywanie programów
- opracowywanie materiałów szkoleniowych
- prowadzenie szkoleń
- ewaluacja projektów

Coachingi dla menedżerów, coaching handlowy
Training on the job

Szkolenia dla biznesu, administracji publicznej
Angelika B.
Angelika B. · provider
added
Świetny trener z ogromnym doświadczeniem zawodowym, wie o czym mówi, obrazowo i zrozumiale przekazuje informacje. Pan Wiktor potrafi dostosować się do sytuacji oraz do grupy, zajęcia były przeprowadzane dynamicznie i efektywnie. Polecam :)
Anna Piastowska
Anna Piastowska · client
added
Bardzo dobrze przygotowany zarówno pod względem merytorycznym jak również praktycznym temat szkolenia. Indywidualne podejście do tematu i branży dla której szkoli. Erudycyjny człowiek renesansu, ekspert w swojej dziedzinie. Każdy dzień szkolenia to jak odkrywanie nowego lądu, pełne pasji i zainteresowania
Iwona Prokop
Iwona Prokop · client
added
Wiktor to trener profesjonalista z charyzmą. Jego szkolenia są dynamiczne, zorganizowane na wysokim poziomie wiedzy i dostosowane do potrzeb słuchaczy. Szkolenia zawierają dużo praktycznych przykładów, jest w nich miejsce na dyskusje. Dodatkowo są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Trener to ciekawy człowiek, ma wiele pasji i potrafi zarażać ludzi swoją pozytywną energią.
Małgorzata Kaludzinska
added
Pan Wiktor Wojciechowski przeprowadził szkolenie w sposób profesjonalny i fachowy. Wysokie przygotowanie merytoryczne oraz przekazanie wiedzy w sposób interesujący, poparty ćwieczeniami, sprawił, że wyszłam ze szkolenia bogatsza o cenną wiedzę i wskazówki dotyczące technik zarządzania w urzędzie. Polecam szkolenia z Panem Wiktorem.
Ryszard Godyń
Ryszard Godyń · cooperator
added
Wiktor poza przygotowaniem merytorycznym charakteryzuje się umiejętnością / ponadprzeciętnym kontaktem ze szkolonym audytorium przez co wydobywa z Nich "ukryte pokłady wiedzy" a jakby "przy okazji" wzmaga Ich zaangażowanie oraz aktywność w sesji szkleniowej
Mariusz Niwiński
Mariusz Niwiński · client
added
Wiktor jest bardzo dobrym trenerem i coachem. Jego zaangażowanie i pasja doskonale wpływają na atmosferę szkoleń. Doświadczenie Wiktora uwiarygadnia go podczas prowadzenia szkoleń dla doświadczonych menedżerów. Spotkanie z Wiktorem było dużym krokiem w moim rozwoju osobistym.
Łukasz Janowski
Łukasz Janowski · client
added
Wiktor, jest przesympatyczną osobą.
Jako Trener bardzo dobrze potrafi przekazać wiedzę szkoleniową, a z racji doświadczenia można z niego czerpać jak ze studni.
Na szkoleniach używa bardzo fajne ice breakery przez co jego kontakt z grupą szkoloną jest bardzo dobry.

Serdecznie polecam Wiktora jako Coacha i Trenera
Wojciech Ż.
Wojciech Ż. · client
added
Szkolenie prowadzone przez Wiktora, w którym miałem możliwość uczestniczenia było na najwyższym poziomie, ponieważ Wiktor sam w sobie jest profesjonalistą. Nawiązał z nami świetny kontakt, który miał odzwierciedlenie w nauce technik sprzedaży. Rozmowa w czasie przerw i nie tylko dodatkowo zmotywowała mnie do działania. Polecam!
Emilia Rutkowska
Emilia Rutkowska · client
added
Uważam, że Wiktor jest świetnym specjalistą w zakresie szkoleń i ogromnie polecam współpracę z nim. Po każdym dniu szkoleniowym wychodzi się z nową wartością dodaną dla siebie w świecie pracy, jak również można to przenieść na inne płaszczyzny. Nawiązuje świetny kontakt z całą grupą, aktywizuje do działania i ruszania szarymi komórkami, zajęcia mają odpowiedni timing i na zakończenie ma się wrażenie dobrze spędzonego czasu, z celem zrealizowanym, a uprzednio wyraźnie na początku sprecyzowanym. W przerwach można z nim porozmawiać i dopytać o sprawy związane ze swoją konkretną sytuacją zawodową - uważam, że Wiktor również świetnie spełnia się w roli mentora.
Paweł Leszkowicz
Paweł Leszkowicz · client
added
Wiktor jest osobą, która podczas szkolenia świetnie dba o dobrą atmosferę i kontakt ze wszystkimi uczestnikami. Duża wiedza, entuzjazm w wykonywaniu swojej pracy, elastyczne podejście do oczekiwań osób biorących udział w szkoleniu. Polecam! :)
Robert Pichola
Robert Pichola · client
added
Rekomenduję szkolenia przeprowadzone przez p. Wiktora Wojciechowskiego - należy podkreślić, że sposób prowadzenia szkolenia, przekazania wiedzy oraz kontakt prowadzącego z grupą cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny...
Pozdrawiam Robert Pichola
Anna Jaroszewicz-Wysocka
added
Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Pana Wiktora i jestem naprawdę zadowolona.
Było ono bardzo profesjonalne i rzeczowe, jak również bogate w przydatne w 'real'u" wskazówki. Dużą zaletą okazała się spora ilość praktyki.
Szczerze polecam! :)
Katarzyna Kwiatkowska
added
Szkolenia prowadzone przez Pana Wiktora Wojciechowskiego są naprawdę profesjonalne i pomocne. Wiele z nich wyniosłam i wiele się nauczyłam. Nie wahałam się ani minuty żeby zaproponować kolejne szkolenie Panu Wiktorowi.
Paweł Radomski
Paweł Radomski · client
added
Współpraca z Wiktorem rozpoczęła się w 2005 roku, od przeprowadzania dwóch szkoleń z Profesjonalnej Obsługi Klienta.
Kolejnym projektem był cyk szkoleń, dla podległych mi handlowców, w ramach Akademii Sprzedaży.
W ramach Akademii Sprzedaży Wiktor prowadził training on the job.
Wiktor wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, indywidualnym podejściem do każdego uczestnika oraz dużą elastycznością.
Polecam Wiktora jako doświadczonego trenera.
Usunięty Użytkownik
client
added
Rewelacyjny trener. Jego szkolenia to przede wszystkim praktyka, co pomaga pozbyć się oporów i nauczyć tego, czego potrzeba, żeby umieć dobrze sprzedawać. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
Justyna Grzybek
Justyna Grzybek · client
added
Uczestniczyłam w szkoleniu, prowadzonym przez p.Wiktora Wojciechowskiego. Pełny profesjnalizm, wiele praktycznych wskazówek, bardzo dobry organizator. Szkolenie prowadzone bardzo rzeczowo. Polecam.
Justyna Grzybek, klient.
Agnieszka Wierzbicka
Agnieszka Wierzbicka · provider
added
Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Pana Wiktora Wojciechowskiego w Warszawie.
W pełni profesjonalnie i w sposób merytoryczny, prowadzone zajęcia zawierały niezbędną wiedze, ale głównie opierały się na praktycznych ćwiczeniach.
Szkolenie przeprowadzone przez pana Wiktora umożliwiło mi przetestowanie już zdobytych umiejętności jak i zdobycia fachowej wiedzy.
Polecam wszystkim szkolenia prowadzone przez Pana Wiktora.
Pozdrawiam, Agnieszka Wierzbicka
Łukasz W.
Łukasz W. · client
added
Witam,

Z przyjemnością polecam zajęcia u Pana Wiktora. Wysokiej klasy szkoleniowiec z szeroką zakresem wiedzy oraz z perfekcyjnym podejściem do kursantów. Pozdrawiam Łukasz Woźniak
Sławomir S.
Sławomir S. · provider
added
Uczestniczyłem w szkoleniu prowadzonym przez Pana Wiktora Wojciechowskiego. Szkolenie a właściwie trening był przeprowadzony w sposób profesjonalny. Przekaz i przesłanie, które zaprezentował Pan Wiktor w najwyższej mierze wzbudza motywację i zaangażowanie do realizowania się w życiu zawodowym i osobistym. Polecam !
Artur Bielenica
Artur Bielenica · client
added
Podczas wielomiesięcznej współpracy z P. Wiktorem Wojciechowskim dał się on poznać jako profesjonalny trener z bardzo bogatym warsztatem dydaktycznym. Szkolenia, które prowadził cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników.
Podkreślić warto także dużą komunikatywność P. Wiktora, która przekładała się na realizację założeń programowych.
Doświadczenie wynikające z przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala polecić trenera innym podmiotom, jako rzetelnego i solidnego Partnera do współpracy.
Marta Rustecka
Marta Rustecka · client
added
Uczestniczyłam w szkoleniu na temat radzenia sobie ze stresem, gdzie Wiktor był trenerem. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawej formie. Wiktor jest osobą która słucha i analizuje uwagi uczestników, wprowadzając wnioski do prowadzonych zajęć. Komunikatywność, profesjonalizm, a zarazem przyjazny sposób bycia Wiktora wpływają pozytywnie na efekty i wrażenia po szkoleniu.
Aldona Mojska
Aldona Mojska · client
added
Jako jedna z uczestniczek szkolenia dot. zarządzania zasobami ludzkimi - bardzo polecam! Dużo cennych rad, fajne ćwiczenia. Całe szkolenie miało charakter rozwojowy, można było sprawdzić się w różnych sytuacjach i przez to lepiej poznać siebie. Prowadzący bardzo dobrze się przygotował.
Magdalena Rosa
Magdalena Rosa · client
added
Uczestniczyłam w jednym ze szkoleń prowadzonych przez Pana Wiktora Wojciechowskiego w Lublinie. Polecam współpracę z Panem Wojciechowskim wszystkim, którzy chcą uzyskać fachową wiedzę z zakresu psychologii sprzedaży, obsługi klienta. Szkolenie było bardzo ciekawe, jednocześnie merytoryczne. To profesjonalista i dobry menedżer ! Pozdrawiam, Magdalena Rosa
Jan Ambroziński
Jan Ambroziński · client
added
Polecam Wiktora jako świetnego szkoleniowca. Zajęcia ciekawe, pełne praktycznych porad.
Magda R.
Magda R. · client
added
Wiktor sprawił jednym szkoleniem, że pokochałam sprzedaż i jestem w niej do dziś.
Joanna Jasiorowska
Joanna Jasiorowska · client
added
Szkolenie z telemarketingu, przeprowadzone przez Pana Wiktora dla pracowników firmy ResPublic sp. z o.o. było bardzo efektywne. Energia Pana Wiktora zaraża wszystkich uczestników i zachęca do udziału w ćwiczeniach praktycznych. Polecam i z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia! :)
Grzegorz Romańczuk
added
Wiktor prowadząc szkolenie z telemarketingu dla firmy ResPublic sp. z o.o. wykazał się dużym profesjonalizmem. Przedstawił w sposób jasny założenia teoretyczne oraz przeprowadził ciekawe ćwiczenia praktyczne dla całego Zespołu.
Przemysław S.
Przemysław S. · client
added
Mam przyjemność potwierdzić, że Pan Wiktor Wojciechowski przeprowadził szkolenie „Budowanie relacji z klientami i techniki negocjacyjne” dla pracowników Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Tychach. Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Akademia TAURON Ciepło” realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.1.
Szkolenie było prowadzone z dużym zaangażowaniem, w sposób rzetelny, uwzględniając specyfikę naszej firmy. Szkolenie obejmowało zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Trener został oceniony przez uczestników pozytywnie ze względu na przygotowanie merytoryczne i umiejętność przekazywania wiedzy. Jego umiejętności komunikacyjne i profesjonalizm zostały dostrzeżone przez wszystkich uczestników szkoleń.
Polecam Pana Wiktora Wojciechowskiego z pełną odpowiedzialnością przedsiębiorstwom, które mają na względzie zwiększenie umiejętności i wiedzy swoich pracowników.
Logo
menedżer d/s projektów
WyjazdyIntegracyjne.pl
Realizacja projektów dotyczących wyjazdów integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, zajęć team building.
Działamy na terenie całego kraju jak również po za jego granicami.
Przemysław S.
Przemysław S. · client
added
Mam przyjemność potwierdzić, że Pan Wiktor Wojciechowski przeprowadził szkolenie „Budowanie relacji z klientami i techniki negocjacyjne” dla pracowników Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Tychach. Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Akademia TAURON Ciepło” realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.1.
Szkolenie było prowadzone z dużym zaangażowaniem, w sposób rzetelny, uwzględniając specyfikę naszej firmy. Szkolenie obejmowało zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Trener został oceniony przez uczestników pozytywnie ze względu na przygotowanie merytoryczne i umiejętność przekazywania wiedzy. Jego umiejętności komunikacyjne i profesjonalizm zostały dostrzeżone przez wszystkich uczestników szkoleń.
Polecam Pana Wiktora Wojciechowskiego z pełną odpowiedzialnością przedsiębiorstwom, które mają na względzie zwiększenie umiejętności i wiedzy swoich pracowników.
Marcin Łukiańczyk
Marcin Łukiańczyk · provider
added
Byłem mile zaskoczony szkoleniem przeprowadzonym przez Pana Wojciechowskiego. Mimo mojej obszernej wiedzy z zakresu szkolenia w zakresie komunikacji i obsługi klienta udało mi się z sukcesem wynieść ze szkolenia więcej niż tylko długopis i notatki.
Gorąco polecam i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnym szkoleniu organizowanym przez Pana.
Wojciech Ejsmond
Wojciech Ejsmond · client
added
Witam
Mam już pewne doświadczenie odnośnie osób prowadzących szkolenia i zawsze doceniam tych najlepszych. Pan Wiktor Wojciechowski niewątpliwie zalicza się do tego zacnego, niezbyt licznego grona. Najważniejsze jest to że doskonale potrafi dotrzeć do każdego uczestnika korzystając nie tylko z wrodzonego talentu, poczucia humoru, ale
i bardzo obszernej wiedzy i jak sądzę solidnego już doświadczenia. Na szkoleniach prowadzonych przez Pana Wiktora zawsze panowała przyjazna, bezstresowa atmosfera
z dużą dawką humoru, ale i rzeczowymi konkretnymi wiadomościami z zakresu szkolenia. Przekazywał nam wiedzę w sposób zrozumiały i tak abyśmy mogli wykorzystywać ją w praktyce. Bardzo polecam szkolenia prowadzone przez Pana Wiktora Wojciechowskiego
Z poważaniem
Wojciech Ejsmond
Dyrektor Rodzinnego Domu Opieki w Olsztynie.
Magdalena Olak
Magdalena Olak · client
added
Byłam na kilku szkoleniach prowadzonych przez Pana Wiktora Wojciechowskiego (Efektywne Prezentacje, Negocjacje, Merchandising, etc). Na każdym etapie procesu szkoleniowego Pan Wojciechowski wykazał się dużym doświadczeniem zawodowym, sprawił, że nabyliśmy praktycznych umiejętności, dzięki którym praca po szkoleniu stała się łatwiejsza, przyjemniejsza i efektywniejsza.
Bardzo wysoko oceniam zakres merytoryczny przeprowadzonych szkoleń, jak i przygotowanie dydaktyczne osoby prowadzącej. Na uwagę zasługuje również strona organizacyjna szkoleń, którą cechował profesjonalizm i gotowość służenia pomocą w sytuacji pojawiania się problemów. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Pan Wiktor Wojciechowski jest profesjonalną i doświadczoną osobą, którą mogę zarekomendować jako solidnego i wiarygodnego partnera projektowego.
Usunięty Użytkownik
cooperator
added
Wiktora poznałam przy okazji szkolenia prowadzonego przez Niego - ja byłam z pozycji uczestnika. Wiktora charakteryzuje duża wiedza praktyczna,poczucie humoru.

Tak jak podobało mi się szkolenie prowadzone przez "Wikiego" mam nadzieję, że nasza współpraca szkoleniowa będzie przebiegać bezkonfliktowo.
Logo
Trener
Mataro
www.mataro.pl
Sonia Andruszkiewicz
added
Szczerze polecam szkolenia organizowane przez Wiktora – jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że prowadzone przez niego szkolenia są na najwyższym poziomie. Wiktor jest zawsze świetnie przygotowany pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Co więcej, jest to trener, który słucha uczestników szkolenia oraz odpowiada na ich potrzeby - chętnie służy radą, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Wiktora mogą również liczyć na trafny i zrozumiały feedback. Polecam!
Anna Markiewicz-Sun
added
Wiktor to profesjonalista w każym calu. Praca trenera to jego ogromna pasja, którą wykonuje z ogromnym zaangażowaniem. Ogromna wiedza, doświadczenie i nietuzinkowy charakter sprawiaja, że na szkoleniu nie ma czasu na nudę.
Anna Rzepko
Anna Rzepko · cooperator
added
Wiktor to trener solidny i zaangażowany, a przy tym elastyczny i bezproblemowy. Podczas wieloletniej współpracy przy realizacji ogólnopolskich projektów szkoleniowych zawsze mogłam polegać na jego szerokiej wiedzy oraz niebywałym doświadczeniu. Cieszę się, że miałam niebywałą przyjemność z nim współpracować.
Marcin Łukiańczyk
Marcin Łukiańczyk · provider
added
Byłem mile zaskoczony szkoleniem przeprowadzonym przez Pana Wojciechowskiego. Mimo mojej obszernej wiedzy z zakresu szkolenia w zakresie komunikacji i obsługi klienta udało mi się z sukcesem wynieść ze szkolenia więcej niż tylko długopis i notatki.
Gorąco polecam i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnym szkoleniu organizowanym przez Pana.
Jan P.
Jan P. · client
added
Gorąco polecam szkolenia sprzedażowe z Wiktorem. Nie ma tam miejsca na nudne, przesycone teorią wykłady. Jest natomiast nacisk na praktyczną stronę handlu, rzeczywiste sytuacje sprzedażowe, pracę zespołową, warsztat negocjacyjny i sztukę argumentacji. Wszystko to sprawia, że poziom zaangażowania uczestników szkoleń prowadzonych przez Wiktora jest bardzo wysoki, a wiedza tam zdobyta pozostaje na lata.
Karolina Barbara Kapias
Karolina Barbara Kapias · cooperator
added
Współpraca z Wiktorem to czysta przyjemność.Niesamowita wiedza merytoryczna, perfekcjonizm w każdym calu, energia i przede wszystkim wspaniały kontakt z grupą:)
Anna Diawoł
Anna Diawoł · provider
added
Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez firmę, dotyczyło nowoczesnych form zarządzania organizacją. Gorąco polecam. Forma prowadzenia szkoleń jest bardzo atrakcyjna, gdyż prowadzący skupa się głównie na praktycznej sferze prezentowanego tematu, ubarwiając godziny spędzone na szkoleniu przykładami, teoria stanowi jedynie niezbędnaą bazę wyjściową. Szkolenie zorganozwane było tak aby móc również angażowac kursantów, poprzez burzliwe dyskusje i wiele ćwiczeń. Prowadzący podawał informacje w sposób zwięzły, zrozumiały i wyrazisty. Prowadzący panuje nad grupą, komunikuje się dynamicznie, nie brak mu poczucia humoru. Profesjonalizm w sferze merytorycznej i organizacyjnej. Wybitne zdolności interpersonalne trenera.
Szkolenie bardzo przydatne, poznane techniki i fromy zarządzania będę starała się wykorzystywać nie tylko w pracy. Szkolenie niejako zmusiło mnie do chwili refleksji nad samą sobą, poznałam wiec bardziej siebie i sposób, w jaki widzą mnie inni.
Jedno z najlepszych szkoleń w których uczestniczyłam.
T-Mobile Polska S.A.
Starszy Specjalista ds. Szkoleń
- opracowywanie programów szkoleniowych
- prowadzenie szkoleń dla pracowników PTC oraz pracowników autoryzowanych agentów (14-18 dni szkoleniowych w miesiącu)
- współtworzenie koncepcji Akademii Profesjonalnej Sprzedaży (APS)
- rekrutacja wewnętrzna trenerów do Akademii Profesjonalnej Sprzedaży (APS)
- koordynacja pracy trenerów Akademii Profesjonalnej Sprzedaży
- raportowanie wyników APS
- współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (firmy szkoleniowe)
- monitorowanie projektów realizowanych przez zewnętrzne firmy szkoleniowe
- udział w targach branżowych
T-Mobile Polska S.A.
KIerownik Działu Aktywacji
- zarządzanie zespołem ok. 17 osób
- rekrutacja pracowników
- opracowanie procesów i procedur aktywacji
- raportowanie wyników
- współpraca z klientami wewnętrznymi
- współpraca z autoryzowanymi agentami PTC
- szkolenia dla nowo zatrudnionych pracowników
ZEPTER INTERNATIONAL POLAND -
Kierownik Działu Komputerowego
- generowanie raportów sprzedaży
- tworzenie i comiesięczna aktualizacja struktury sprzedaży
- współpraca z przedstawicielami handlowmi
- raportowanie do zarządu
- wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury w ilości kilkanaście tysięcy miesięcznie)
- organizacja pracy podległych pracownków
- ocena pracowników
- rekrutacja pracowników
- telefoniczna obsługa klientów
- współpraca z programistami
Logo
KIerownik Działu Sprzedaży
Impra firma produkcyjno-handlowa
- zarządzanie kilkuosobowym zespołem
- współpraca z vansellerami
- raportowanie wyników sprzedaży
- pozyskiwanie kluczowych klientów
- negocjacje
- obsługa reklamacji
-

Trainings and courses

Audytor / Inspektor RODO
Ratownik pierwszej pomocy
Instruktor pierwszej pomocy

Education

Logo
Ekonomia, magisterskie
Warsaw School of Economics

Specialities

Call Center
Call Center Management
Education/Training
Coaching
Education/Training
Personal development
Education/Training
Training
Sales
Professional services

Hobby

Pierwszą pasją jest praca :-) przynajmniej nigdy mi się nie znudzi.
Lubię aktywnie wypoczywać:
- wspinaczka skałkowa
- pływanie
- nurkowanie
- snorkeling http://www.snorkeling.mataro.pl
- paralotniarstwo
- rower
- pierwsza pomoc - jestem ratownikiem oraz instruktorem pierwszej pomocy
Z mniej aktywnych zajęć to ostatnio fotografia...
Majsterkowanie czyli jak zrobić coś z niczego...

Kuchnia - dobra, smaczna, wyszukana i nie zawsze zdrowa :-). Napisałem artykuł na konkurs w kanale telewizyjny BBC Food. Konkurs nosił nazwę "Miasto kulinarnych inspiracji. Zająłem 2 miejsce. Artykuł dotyczył Marakeszu, a dokładnie Placu Jemaa El Fna. Niezwykłe to miejsce, które za dni jest targowiskiem, a po zmroku zamienia się w wielka restaurację.

O podróżach nie wspominam bo są częścią mojej pracy, ale miło jest jechać w ciekawe miejsca (np: Meksyk). W swoim życiu byłem już nad trzema ocenami, na kilkunastu wyspach i blisko 20 państwach.

Organizations

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu

Other

Kontakt:
e-mail:
wiktor@wojciechowski.edu.pl
wiktor@trener.edu.pl
skype: wwojciechowski
telefon:
+48 511 999 222

Groups

33 posts
28 appreciations
Copywriters Group
Copywriters Group
Słowa zamieniać w czyny... Grupa dla osób z widocznym zdjęciem profilowym.
CopyWriting
CopyWriting
Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa. J. Słowacki
EGYPT EGIPT MASR
EGYPT EGIPT MASR
Cudowne starożytne zabytki i piękne plaże... arab: مصر (Masr) Nazwa oficjalna: Arabska Republika Egiptu Dla tych, którzy byli, są a szczególnie dla tych, którzy planują być w Egipcie, tut
Młodzi dziennikarze
Młodzi dziennikarze
Młodzi dziennikarze - łączmy się.
PORTAL SZKOLEŃ
PORTAL SZKOLEŃ
Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy do promowania prowadzonych przez siebie szkoleń, seminarów, warsztatów, kursów.
PR-omocja szkoleń
PR-omocja szkoleń
Ta grupa to 'tablica ogłoszeń' tematów bardzo szeroko pojętych - około szkoleniowych. Proszę pisać ogłoszenia zgodnie ze wzorem: [Miasto/Polska][Data][Krótki temat][Grupa docelowa]
Praca w mediach
Praca w mediach
Dla szukających i dla tych których ktoś szuka. Ale też aby pogadać o kuchni branży i ponarzekać na realia pracy w mediach i reklamie.
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Stowarzyszenie Instytucji Szkoleniowych
Stowarzyszenie Instytucji Szkoleniowych
Reprezentujemy instytucje szkoleniowe oraz trenerów i nauczycieli ...
SZKOLENIA
SZKOLENIA
Grupa stworzona dla osób poszukujących praktycznych inspiracji dla rozwoju własnego oraz swoich organizacji.
Szkolenia EFS
Szkolenia EFS
Grupa dla wszystkich osób korzystających, organizujących i planujących skorzystać ze szkoleń współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS)
TRENER
TRENER
Trenerzy.