Effective recruitment
Wyższa Szkoła Logistyki

Wyższa Szkoła Logistyki

Wyższa Szkoła Logistyki

Wyższa Szkoła Logistyki

Dodatkowe informacje o Wyższa Szkoła Logistyki

www.wsl.com.pl 1 2 2001 r.

O nas

Wysoka jakość studiowania i wartość dyplomu oraz praktyczna wiedza – do realizacji tych celów zmierza każde działanie Wyższej Szkoły Logistyki. Twoim udziałem jako studenta WSL staną się wszystkie korzyści, które niesie ze sobą kształcenie specjalistyczne, nastawione na praktyczne przygotowanie do podjęcia pracy we wszystkich obszarach logistyki.

Założycielem i Partnerem merytorycznym Wyższej Szkoły Logistyki jest Instytut Logistyki i Magazynowania, od ponad 40 lat czołowy instytut badawczy, realizujący funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Takiego zaplecza nie ma żadna inna uczelnia logistyczna w Polsce!

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu współpracuje z przedsiębiorstwami, które zaliczane są do liderów branży logistycznej. Jako student WSL zyskasz bezpośredni dostęp do ofert praktyk i staży w renomowanych firmach. Biznesowi partnerzy WSL regularnie włączają się w inicjatywy podejmowane przez Uczelnię, wspierają je finansowo, przekazują materiały dydaktyczne. Informacje o rynku pracy, które WSL pozyskuje dzięki aktywnej współpracy, wpływają na zmiany w programie kształcenia tak, aby był on zawsze adekwatny do stawianych absolwentom oczekiwań. Przedstawicieli i menedżerów firm, które mogą stać się Twoim przyszłym pracodawcą, możesz poznać podczas spotkań z logistyką w ramach programu LogMeeting.

Opinie

Anna Płóciniczak
XII edycja
Wielkopolska Spółka Gazownictwa Spółka z o.o. Odział Zakład Gazowniczy w Poznaniu

Studia Podyplomowe Menedżer Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Wyższej Szkole Logistyki polecili mi znajomi. Chwalili program nauczania, wykładowców i profesjonalizm. Mieli rację. Pracuję w dziale BHP i Ochrony Środowiska, więc studia te pomogły mi poszerzyć spektrum wiedzy. Zdobyłam mnóstwo kontaktów zawodowych. Na roku było około 40 osób, a każda zajmuje się inną dziedziną gospodarki. Do dzisiaj sobie pomagamy. Bardzo miło wspominam również wykładowców. Uśmiechnięci, profesjonalni i pomocni. Często zwracam się do nich z prośbą o radę w rozwiązaniu jakiegoś problemu z pracy. Jeszcze nie miałam sytuacji, żeby któryś mi odmówił.

Kazimierz Osiak
II edycja
Mercury Engineering Polska

Specjalistą ds. BHP jestem od dawna. Kiedy zaczęło się mówić, że do pełnienia tego zawodu będzie potrzebny dyplom ukończenia studiów podyplomowych, zacząłem rozglądać się za odpowiednią Uczelnią. Wyższa Szkoła Logistyki gwarantuje nie tylko studia na najwyższym poziomie, ale także kadrę dydaktyczną, która jest skora pomóc nawet już po zakończeniu nauki. Poza tym, organizowane przez WSL coroczne zjazdy absolwentów, ułatwiają nam kontakty ze specjalistami tej branży. Oczywiście nie rozmawiamy tylko o pracy, potrafimy się również doskonale bawić.

Co nowego w Wyższa Szkoła Logistyki

Wyślij zaproszenie do