Zootechnik ds. żywienia zwierząt, miejsce pracy do wyboru: woj. podlaskie, mazowieckie - oferta pracy - GoldenLine.plAGROLOK - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Zootechnik ds. żywienia zwierząt
miejsce pracy do wyboru: woj. podlaskie, mazowieckie

Lokalizacja
Pracodawca
AGROLOK
Dodano
11.10.2021

www.agrolok.pl

W związku z rozwojem sekcji ds. żywienia zwierząt gospodarskich i wsparcia klientów zatrudnimy:

Zootechnika ds. żywienia zwierząt

Zadania:

  • serwis żywieniowy dla zwierząt (do wyboru: bydło, trzoda)
  • bilansowanie receptur żywieniowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość zasad żywienia zwierząt
  • umiejętność układania dawek żywieniowych
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • szkolenia wdrażające
  • dostęp do najnowszej wiedzy branżowej
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód i inne narzędzia pracy

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny!

tel. 881 927 603

Dokumenty prosimy kierować za pomocą

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

AGROLOK