Zaopatrzeniowiec, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Zaopatrzeniowiec

Wynagrodzenie
2500 - 3000 netto
Lokalizacja
Bydgoszcz
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
09.03.2021

Obowiązki

  • tworzenie i realizacja zamówień
  • kontrola stanu materiałów
  • prowadzenie ewidencji magazynowej
  • współpraca z klientem zewnętrznym
  • poszukiwanie dostawców oraz prowadzenie rozliczeń z dostawcami
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języków: angielski wymagany w stopniu min. średniozaawansowanym (umożliwiający prowadzenie rozmów, kontakt przez telefon), mile widziana znajomość każdego dodatkowego języka
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • dokładność i sumienność
  • komunikatywność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę w godzinach 8-16
  • pracę w przyjaznym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe 2500 - 3000 netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego 518 231 725
lub aplikowania poprzez wysłanie CV!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, od lat zajmującego się produkcją foteli oraz krzeseł tapicerowanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zaopatrzeniowca