wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Radomyśl Wielki, Radomyśl Wielki - oferta pracy - GoldenLine.pl"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Oferta archiwalna

wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Radomyśl Wielki

Wynagrodzenie
14 - 21 netto
Lokalizacja
Radomyśl Wielki
Pracodawca
"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
27.09.2022
Numer referencyjny
31360_67051

Zadania:

  • Wykładanie towaru
  • Obsługa skanera (po wcześniejszym przeszkoleniu)
  • Dbanie o ekspozycję towaru wg ustalonych norm
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

• Ukończone 18 lat
• Dyspozycyjność w piątki w godzinach 6:00-13:00
• Komunikatywność i kultura osobista
• Bardzo mile widziani mężczyźni

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Wynagrodzenie 21,20 zł brutto / h
• Bezpłatne pakiety szkoleń
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora
• Możliwość stałej współpracy

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 782-787-807

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html