WMS Super User, Gorzów Wielkopolski - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - WMS Super User

Archive offer

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: WMS Super User

Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

WMS Super User

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Region: lubuskie

Zadania:

Proponowanie, opiniowanie i wdrażanie zmian w konfiguracji systemu informatycznego oraz utrzymanie ciągłości funkcjonowania systemu;

 - Planowanie i testowanie zmian konfiguracji systemu informatycznego magazynu zgodnie ze współpracą z klientem oraz operacją,

 - Wspomaganie pracowników operacji w zakresie podwyższania ich wiedzy na temat działania systemu magazynowego;

- Proktywne działanie w celu wykrywania i usuwania problemów w działaniu systemu informatycznego oraz infrastruktury IT magazynu;

- Rozwiązywanie bieżących problemów RF (skanery);

- Samodzielne rozwiązywanie problemów systemowych;

- Tworzenie lokalizacji magazynowych (blokowanie/odblokowywanie);

- Wyciąganie danych dla operacji za pomocą SQL;

- Wyjaśnianie rozbieżności stok magazynowy vs stok systemowy;

- Zarządzanie uszkodzonymi produktami zgodnie z procedurami.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji;

- Znajomość systemu JDA WMS;

- Znajomość języka PL/SQL – zapytania do bazy, budowanie zapytań;

- Orientacja w zagadnieniach informatyki;

- Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel);

- Umiejętność szybkiego uczenia się;

- Gotowość do pracy w sysyemie 2-zmianowym (6-14, 14-22).

Oferujemy:

- Pracę z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opiekę medyczną;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne;

- Dofinansowanie do obiadów;

- Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.