Tłumacz techniczny, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Tłumacz techniczny <br/><span id="uwagiDoStanowiska">współpraca zdalna</span>

Oferta archiwalna

Z nami podejmiesz dobrą pracę

Biuro Tłumaczeń Koncepcja od ponad 13 lat wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne dla swoich klientów.

Obsługujemy osoby prywatne, niewielkie i średnie firmy oraz duże koncerny oraz jednostki rządowe.

W związku z rozwojem naszego biura oraz zapotrzebowaniem poszukujemy obecnie tłumaczy technicznych z wieloletnim doświadczeniem.

Tłumacz techniczny
współpraca zdalna

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: BT-WJ-TECH

Opis stanowiska:

  • Tłumaczenia pisemne tekstów technicznych z języka polskiego na język obcy oraz z języka obcego na język polski.

Wymagania:

  • własna działaność gospodarcza
  • ukończone studia wyższe filologiczne lub/ i techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń tekstów technicznych poparte referencjami
  • konieczna wiedza z zakresu techniki
  • elokwencja
  • dokładność i precyzja
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • współpracę zdalną
  • ciekawe zlecenia dopasowane do umiejętności i zainteresowań
  • w przypadku dobrej jakości tłumaczeń stałe zlecenia
  • terminowe płatności

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie w tłumaczeniu tekstów techicznych na adres:

tlumacz@koncepcja.eu, z informacją w tytule maila: „tłumacz techniczny”. Zachęcamy również do wypełnienia formularza dla tłumaczy na naszej stronie  www.tlumaczenia-koncepcja.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY WSZYSTKICH JĘZYKÓW OBCYCH - ZWYKŁYCH I PRZYSIĘGŁYCH

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.