Tłumacz języka japońskiego, cała Polska - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Tłumacz języka japońskiego

Our Client: AssistantLine.com is an internet platform where you can offer your translation service as freelancer. After the registration customers will contact you directly.

You can also start making your career development for digital marketing and business support field.

Find your dream jobs & work at home

Just join us and start earning money online !

For more information:

 www.assistantline.com

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Tłumacz języka japońskiego

Miasto: cała Polska

Obowiązki:

  • Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Koordynowanie projektów
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów do Tokyo HQ

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka japońskiego i angielskiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę
  • Możliwość używania języka obcego - Japoński
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej, prześlij swoje CV w języku angielskim w wersji Word za pomocą przycisku aplikowania

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".