Tester/ka programowania (manualny/a), Żupnicza 11, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Tester/ka programowania (manualny/a)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Tester/ka programowania (manualny/a)

Work place: Żupnicza 11, Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000000nG2VQAU

Obowiązki:
  • prowadzenie testów aplikacji biznesowych na etapie developmentu - aplikacje sprzedażowe, aplikacje procesowe, eCommerce SimplyLease,
  • wsparcie testów UAT we współpracy z Biznesem,
  • definiowanie scenariuszy i przypadków testowych,
  • przygotowywanie raportów z testów,
  • udział w definiowaniu i usprawnianiu procesu testów.
Wymagania:
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • skrupulatność i samodyscyplina.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
  • pracę w środowisku międzynarodowym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl