Technolog, Kutno - oferta pracy - GoldenLine.plPolfarmex - Technolog

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Technolog

Miasto: Kutno

Region: łódzkie

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Opracowywanie formulacji produktów oraz projektowanie procesów technologicznych wytwarzania
  • Planowanie, prowadzenie i raportowanie wyników prac
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej produktów
  • Przygotowywanie i aktualizacja procedur i instrukcji
  • Przegląd literatury tematycznej

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe: biologia, biotechnologia, chemia, farmacja lub pokrewne
  • Znajomość procesów i urządzeń technologicznych
  • Znajomość wytycznych dotyczących przygotowania dokumentacji rejestracyjnej
  • Znajomość wymagań dobrej praktyki wytwarzania
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej i umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez Pracodawcę
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi tam informacjami".

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę, aby dane osobowe, zawarte w Pana/Pani dokumentach aplikacyjnych były wykorzystane przez Polfarmex S.A. w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do przesłanej oferty prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę Polfarmex S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacji”.