Technik Optyk, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Technik Optyk

Oferta archiwalna

Oferta 0011895
Grafika górna

Technik Optyk
Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref. TOP/500/MNA

Nasz klient jest jednym z wiodących na świecie dostawców kluczowych komponentów optycznych, podzespołów i systemów. Dzięki znajomości systemów optycznych i optycznej technologii, przedsiębiorstwo to łączy w swoim zakładzie w Berlinie optykę, mechanikę i elektronikę w innowacyjne rozwiązania systemowe.

Miejsce pracy: Berlin (Niemcy)

Oferta:

  • Stawka od 15,12 € brutto za godzinę
  • Możliwość dalszego szkolenia
  • Umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony
  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenie socjalne
  • Dodatki, takie jak premie świąteczne i wakacyjne, dodatki zmianowe i branżowe
  • W razie potrzeby są zapewnione bezpłatne szkolenia
  • Pomoc przy relokacji i znalezieniu zakwaterowania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami do obróbki CNC
  • Doświadczenie w pracy z elementami optycznymi
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie drobnej motoryki
  • Staranny, niezależny sposób pracy oraz wysoka świadomość jakości
  • Doświadczenie z programami do przetwarzania obrazów
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym i w pomieszczeniach o podwyższonej klasie czystości

Zadania:

  • Obsługa sprzętu wykorzystującego wiązkę jonów
  • Montaż/ demontaż części produkcyjnych w systemach
  • Kalibracja części produkcyjnych oraz dokumentacja danych i wyników przetwarzania (SPC)
  • Wykonywanie zadań konserwacyjnych zgodnie ze specyfikacjami
  • Kontrola optyczna i czyszczenie części produkcyjnych
  • Montaż i przygotowanie części do produkcji

Rekrutacja prowadzona przez Manpower Niemcy. Zachęcamy do aplikacji za pośrednictwem portalu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem +49 151 517 18 19.

Grafika dolna