Technik / Mechanik Utrzymania Ruchu (m/k)

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków

  • Naprawa układów automatyki i mechaniki maszyn,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn,
  • Identyfikacja i realizacja czynności predykcyjnych,
  • Odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu bądź w pracy przy maszynach,
  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki (sterowniki PLC, panele HMI),
  • Dbałość o bezpieczeństwo, porządek i pracę wg. obowiązujących standardów,
  • Chęć poznawania i poszukiwania nowych rozwiązań,
  • Otwartość na wiedzę i chęć do dzielenia się nią,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1E, G2E, G3E,
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi, pneumatycznymi, hydraulicznymi,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: 6 500 - 7 500 zł/brutto + dodatek nocny,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki,
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa, dofinansowanie do obiadów).

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Żabia Wola, mazowieckie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne